Oldmobil gyűjtemény - Mobile phone museum and collection

ÖSSZESEN

513

TELEFON

Oldmobil - régi mobiltelefonok - Old mobile phones

Oldmobil.hu

Mobiltelefon múzeum és gyűjtemény
Mobile phone museum and collection
Handy Museum und Sammlung

Régi mobiltelefonok, ritkaságok, különleges mobilok, retro csengőhangok MP3-ban, retro videók

Telefonkereső

Mobilok gyártók szerint:

AEG (3 db )
Aiwa (1 db )
Alcatel (28 db )
Ascom (3 db )
Audiowox (2 db )
Benefon (10 db )
Benq Siemens (1 db )
Blaupunkt (1 db )
Blackberry (1 db )
Bosch (10 db )
Cect (1 db )
Dancall (1 db )
Deutsche Post (1 db )
Elson (2 db )
Ericsson (63 db )
Hagenuk (3 db )
HP (1 db )
HTC (1 db )
Kyocera (1 db )
LG (5 db )
Maxon (5 db )
Mitsubishi (1 db )
Mio (1 db )
Motorola (92 db )
NEC (5 db )
Nokia (107 db )
Orbitel (1 db )
Panasonic (14 db )
Philips (16 db )
Sagem (9 db )
Samsung (15 db )
Sharp (8 db )
Siemens (52 db )
Sony (10 db )
Sony Ericsson (27 db )
Spectronic (1 db )
Storno (2 db )
Trium (3 db )
Telital (3 db )

Évjárat szerint

1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 n.a.
A teljes gyűjtemény
Statisztikák

Egyebek

Egyebek a gyűjteményben

peter@oldmobil.hu

.

   

Oldmobil.hu fórum/Motorola/Motorola MCR 4800
 Page Page:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Kapcsolódó készülék a gyűjteményben: Motorola MCR 4800
Gyártási év: 1991
Rendszer: NMT 450
Címkék: motorola, 1991, analóg, nmt, 450 MHz, táskás, fekete, Westel 450
Szerző gepárd (Tag)
#61 | 2013 Sep 24 15:53 --
épp ezt akartam irni. 2009 óta tag. volt már vele egy kisseb összezördülésem, még ujj vagyok, 2012 dec. óta te pár honapja vagy tag, szntem ne oktasd ki őt :)
Szerző mobilmagus1 (Tag)
#62 | 2013 Sep 24 20:07 --
Nem az határozza meg valakinek az értékét, hogy mióta tag itt ezen az oldalon! Lehet hogy ő még a kislapátjával homokozott, amikor én már gyűjtöttem a retro telcsiket! Szóval nyugodtan kioktathatom őt, ha én idősebb vok, és régebb óta foglalkozom a témával!
Szerző gepárd (Tag)
#63 | 2013 Sep 24 20:55 --
mobilmagus, sajna én befejezem veled az "eszmecerét", de szntem senki nem fojtatja, mert itt nem hobi a vitatkozás ugyhogy helo :)
Szerző Tardyl (Tag)
#64 | 2013 Sep 24 21:09 --
Egészségetekre!
Szerző mobilmagus1 (Tag)
#65 | 2013 Sep 24 23:44 --
Ha valaki már 2009 óta tag, (mint minolta) egy ilyen netes oldalon, akkor már iszonyú nagy tapasztalattal bír? :-) :-) És ő a világon a legnagyobb retro telcsi gyűjtő? :-) :-) Én úgy látom itt egyes emberek nan el vannak szállva maguktól!
Szerző Attila (Tag)
#66 | 2013 Sep 25 15:08 | Szerkesztve: Attila --
Akkor én is leíróm a véleményem. Azaz igazság, hogy mi itt egymás között, olcsóbban, reálisabb áron áruljuk a telefonokat. Természetesen nem azért jobban hozzá, aki régebbi fórumozó itt, különben akkor én lennék a világ legnagyobb retro telefongyűjtője, mert én már 2006 tavasza óta itt vagyok :)) Szóval nyilván nem erről van szó. Ez a vitatkozás, ami itt folyik, az már rég nem is arról szól, amiről elkezdődött. Sok fórumozónak, talán az nem tetszik, hogy nagyon magasan hordód az orrod, nagyon pökhendi stílusban írsz ide. Az árakról, pedig még annyit, hogy a 7 év alatt, amióta gyűjtők, többször nyilván én is kiadtam komolyabb összeget, az ebay-en is, de akár mennyire is ritka egy telefon alkatrésze, jelen pillanatba, ma Magyarországon, nagyon kevesen adnak érte annyit, amit írsz. Én tavaly 5000Ft körül vettem például egy ritka Micro Tac 9800x SIP telefont, ami itthon über ritka, de rajtam kívül, így sem kellett senkinek sem. Egy 1987-es évjáratú Radio Shack telefon, amiből, szerintem csak nekem van itthon, nagyobb az eszményi értéke mint a valós. Szerintem pl. megér 20 000Ft-ot simán, ha már a te Motorola 3200-as akkunélküli telefonodból indulunk ki, de nem hinném, hogy csak úgy kapkodnának érte, ha elakarnám adni. Pedig gyári akku, gyári antennája is megvan neki. Összefoglalva az árakról lehet vitatkozni, sokszor relatív, hogy kinek mennyit ér meg, a lényeg, hogy egy picit a stílusodból vegyél vissza és akkor már nincs gond.
Szerző mobilmagus1 (Tag)
#67 | 2013 Sep 25 18:29 --
Én nem tudom te miről beszélsz? Senki nem írt itt pökhendi stílusban! Csak egyesek szemét csípi, ha sokkal jobb áron el tudok adni egy retro telót, mint amennyit gondol érte, vagy amennyire értékeli, és akkor még ő nevezi magát eszméletlenül tapasztaltnak, mindezt azért mert már legalább 3 éve regelt erre az oldalra! :-) Attila! Nem kérnék a kioktatásodból!
Szerző mobilmagus1 (Tag)
#68 | 2013 Sep 25 18:33 --
Ja, és a sok fórumozó nálad 2 emberből áll? :-) Minolta és Gepárd. :-) Ők hordják fent az orrukat, mert már őstagoknak számítanak ebben a fórumban! Tisztára nevetségesek vagytok!
Szerző Attila (Tag)
#69 | 2013 Sep 25 18:58 --
Ha régebb óta itt lennél tudnod kellene, hogy nem 2-3 személy van itt. Én nem kioktatatlak, csupán megkértelek, hogy a stílusodból vegyél vissza! Ha ezt nem látod be akkor az elég nagy baj. A telefonok vételáráról, pedig már leírtam, hogy az nem gond, ha te tőbért adsz valamit el, itt a többség egyszerűen nem szokott, 5000 Ft-ért antennákat venni. Viszont nem is értem, ha szerinted ennyire nevetségesek vagyunk, akkor még mit keresel itt? Miért nem, hagyod itt ezt a honlapot? Ezzel az "őstagok" meg hasonlókkal őszintén te neveted ki magad, hogy ilyen hülyeségeken tudsz lovagolni :) Szépen megkérnélek, hogy ne látogasd ezt a honlapot, ha neked derogálnak az itteni emberek.
Szerző mobilmagus1 (Tag)
#70 | 2013 Sep 25 20:29 --
2-3 ember nem szimpi számomra itt, de ez még édeskevés ahhoz hogy ne látogassam ezt a honlapot. Mint ahogy te is írtad, nem 2-3 emberből áll ennek az oldalnak a látogatottsága. A stílussommal abszolút az égvilágon semmi gond, csak egyesek irigykedtek arra hogy nekem jobban sikerültek az eladásaim mint neki. És akkor jött a hülye dumájával, hogy én ezt nem érthetem újjoncként, mert ő már 3 éve fent van ezen az oldalon. Attila! Be kéne már látnod, hogy zöldségeket beszélsz! Tudom hogy elfogult vagy velük szemben, de akkor is!
Szerző oldmobil (Admin)
#71 | 2013 Sep 25 21:42 | Szerkesztve: oldmobil --
Tisztelt fórumozók!

Megkérek mindenkit, hogy próbáljon személyeskedésektől és egymás minősítésétől mentesen vitatkozni.

Itt a fórumon sokan nonprofit alapon adják-veszik egymás között a telefonokat, ami egy különlegesen jó és becsülendő dolog, ez a régi tagoknak köszönhetően így alakult ki. A fórum nem kereskedelmi céllal, hanem a gyűjtőket segítendő jött létre.
DE:
A fórum mindenki számára nyitott. Az, hogy ki, mit és mennyiért árul itt, az ő dolga, ha mások sokallják az árat, egyszerűen nem veszik meg tőle a termékét. Vagy van aki megveszi a hirdetett áron, vagy az eladó belátja, hogy túlárazta a terméket.

Kérem a fentiek figyelembevételét és baráti hangnem megőrzését.
Oldmobil
Szerző oldmobil (Admin)
#72 | 2013 Sep 25 21:46 --
Gepárd és Mobilmágus összesen 4 db hozzászólását személyeskedés miatt töröltem.
Szerző gepárd (Tag)
#73 | 2013 Sep 26 16:33 --
Te jóég, most vettem észre, hogy milyen ostoba voltam... mobilmaguson kivül oldmobiltól, és minden kedves fórumozótol elnézést kérek!
Szerző minolta (Tag)
#74 | 2013 Sep 30 13:35 --
Itt egy antenna 2000ért és még telefon is van hozzá. http://aprod.hu/hirdetes/motorola-mcr-4800-xl-ID1joSN.html#7f97b8404a
Én is vettem egyet pont a hétvégén 1000ftért egy ilyen telefont. El is hagytam róla az antennát. Majd ha valaki ad egy tábla csokiért, lesz hozzá megint.
Szerző gepárd (Tag)
#75 | 2013 Oct 2 19:09 --
köszi. majd lehet h felkeresem.
 Page Page:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Válasz
A fórumhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá!

» Felhasználói név  » Jelszó 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Adja meg felhasználónevét és a jelszavát. Ha még nincs, regisztráljon.